Kim jesteśmy

Seniorenpflege Vanessa Sp. z o.o. to rozwijająca się firma, oferująca stabilną i dobrze płatną pracę w Niemczech opiekunkom i opiekunom osób starszych z całej Polski.

Proponowana przez firmę Seniorenpflege Vanessa Sp. z o.o. praca opiekunki w Niemczech, to sposób na znalezienie pracy za naszą zachodnią granicą.

im altersheimNaszym pracownikom zapewniamy indywidualne, kompleksowe przygotowanie i pomoc przed wyjazdem oraz stałą opiekę koordynatorów w czasie pobytu za granicą. Gwarantujemy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego wysokiego jak i średniego szczebla.

Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście i dopasowywanie ofert pracy do każdego pracownika. Jesteśmy w ciągłej dyspozycji zarówno dla klientów jak i współpracowników, którzy zawsze mogą na nas liczyć. Zależy nam na Twojej satysfakcji i na nawiązaniu długoterminowej współpracy z opiekunami i rodzinami.

Jako pracodawca, towarzyszymy naszym opiekunom w codziennych trudach tej pracy, aktywnie słuchając, doceniając ich starania i atrakcyjnie wynagradzając. Dogłębnie analizujemy profil naszych kandydatów oraz profil podopiecznego, starając się o jak najlepsze dopasowanie oczekiwań i umiejętności opiekuna do wymagań pacjenta.

Opieka nad osobami starszymi to m.in. dotrzymywanie towarzystwa i dbanie o dobre samopoczucie seniorów, pomoc w prowadzeniu domu, zakupy, a także pomoc w codziennej toalecie i innych powszednich czynnościach.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną i komunikatywną, a jednocześnie wrażliwą na cierpienie innych. Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym lub też chciałabyś się go nauczyć. Na dodatek zajmowałaś się już kiedyś osobą starszą i chorą. Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś.

Opieka osób starszych – Niemcy

Masz odpowiednie predyspozycje i chcesz podjąć pracę opiekunki w Niemczech?

APLIKUJ DO PRACY
Copyright Seniorenpflege Vanessa Sp. Z o.o. © 2016. All Rights Reserved. Projekt i realizacja targetx.pl